המלצות

המנעד שלי התרחב, הקול נשמע יותר צלול ומדויק והביטחון עלה וכל זאת בכמה חודשים.

- שני וייס, זמרת ויוצרת

הגעתי למיכל אחרי שהחלטתי שאני מוציאה אלבום בכורה מקורי ורציתי חיזוק בפיתוח קול. למדתי אצל 6 מורות בעבר במשך יותר מעשור והגעתי בעלת נסיון וידע. חשבתי שאני מגיעה למיכל ללמוד שיטה חדשה ולקבל חיזוק אבל מיכל לקחה את הקול שלי ועשתה לו 180 הן מבחינה פיזית ורגשית. גם אחרי שנים של למידה, למדתי ממיכל בכל שיעור משהו חדש. מיכל מעבירה את השיעורים בצורה מאוד ברורה ומסבירה כל תרגיל כך שאוכל להבין איך להגיע לרמת הפקה מדויקת ושאוכל לחזור על כך גם שאני נמצאת בלעדיה. המנעד שלי התרחב, הקול נשמע יותר צלול ומדויק והביטחון עלה וכל זאת בכמה חודשים. אני מאוד ממליצה על השיטה ועוד יותר על מיכל!

הגעתי לצלילים ולסאונדים שלא הגעתי אליהם בעבר ואפילו לא הייתי מודעת לכך שאני יכולה להגיע אליהם

- שירלי שמחי, זמרת ומורה לפיתוח קול

במשך שנים הייתי אצל מורות לפתוח קול ותמיד הרגשתי שאין להן הרבה מה לחדש לי. אני בעצמי עוסקת בפיתוח קול ובהוראת המוזיקה שנים רבות והרגשתי שאני צריכה מקור השראה חדש. משהו שיפתח לי כיוונים חדשים שאליהם עוד לא הגעתי. מיכל סיפרה לי על השיטה החדשה בה היא עוסקת ללימוד פיתוח קול והתרשמתי מאוד. השיטה החדשה עניינה אותי, רציתי לדעת עליה יותר. חשבתי שאגיע לשיעור אחד או שניים רק כדי להבין במה מדובר, אך מצאתי שאני נשאבת אל עולם חדש ומסקרן שואתו מעבירה מיכל במיומנות ובמקצועיות. על אף הרקע הלא מועט שיש לי בפיתוח קול היא הצליחה לחדש ולרגש אותי ולקחת אותי למקומות חדשים שלא הייתי בהם קודם לכן. הגעתי לצלילים ולסאונדים שלא הגעתי אליהם בעבר ואפילו לא הייתי מודעת לכך שאני יכולה להגיע אליהם. מיכל היתה קשובה בכל פעם למצב בו הגעתי לשיעור וידעה להתאים את התרגילים לרמת היכולת שלי בכל שיעור ושיעור. ידעה להבחין מתי הגעתי אחרי מאמץ קולי ולהתאים לי תרגילי הרפיה, ומתי אפשר למתוח את הגבולות והמנעד. והכל בדרך נעימה וחברית. פשוט תענוג.

למדתי להשתמש בקול באופן שמאפשר לי בחירה בהגשת השיר. אני מעזה להגיע בביטחון ובחכמה לטונים שבעבר "פחדתי" מהם.

- נופר עובד, שחקנית רקדנית וזמרת

כשהגעתי לראשונה הידע שלי היה מאוד בסיסי ושואף לאפס באשר לקול שלי. מהשיעור הראשון למדתי לאבחן את סוג הקול שלי, למדתי מהו המנעד הבסיסי של הקול שלי והצבנו יחד מטרות בהתאם לכך. פתאום העמימות שבידיעת היכולות הווקאליות הפכה למשהו מאוד מודע ומובן, אפילו מוחשי.
בסוף כל שיעור קיבלתי התוויה לעבודה במשך השבוע. משימות שהבטיחו שיפור והתקדמות. מיכל נתנה לי כלים לעבודה אישית.

מהר מאוד שמתי לב שאני ממש לומדת ומבחינה בניואנסים הכי קטנים בשירה שלי. למדתי להשתמש בקול באופן שמאפשר לי בחירה בהגשת השיר, בסגנון הקול. ממש כיף שאפשר להרגיש ולראות את השיפור.

אני מעזה להגיע בביטחון ובחכמה לטונים שבעבר "פחדתי" מהם.

מעבר לכך שמיכל פשוט מקסימה והשיעורים עוברים בנעימות ובחיוך!

אנצל את ההזדמנות לומר תודה על ה"קול" וניפגש בשיעור הבא.

השיעורים פתרו עבורי במהירות ובהנאה נקודות בלתי פתורות ש"סחבתי" עם קולי במשך שנים

- שני הרפז, יוצרת זמרת ומורה

אחרי שנים של שיעורי פיתוח קול, הגעתי למיכל בסקרנות רבה לברר מה היא יכולה לחדש לי. בכמה מפגשים קיבלתי מספר טכניקות ברורות ופשוטות שאני מיישמת עד היום, הן בעבודתי כמורה והן כזמרת מבצעת, והן עוזרות לי להתגבר על אתגרים בשירה, נקודות שבירה בקול ולשיר ממקום רגוע ולא מתאמץ. השיעורים פתרו עבורי במהירות ובהנאה נקודות בלתי פתורות ש"סחבתי" עם קולי במשך שנים. אני ממליצה מאד על מיכל כמורה מקצועית, ברורה ונעימה לכל מי שרוצה ללמוד כיצד לעבוד עם הקול בצורה נכונה ולשמור עליו.

מיכל קידמה אותי ולימדה אותי על הקול שלי. היא קשובה וחייכנית ותוך מספר שיעורים חשתי בשיפור.

- טליה ג.

מיכל היא מורה נהדרת, כשהגעתי אליה לראשונה והסברתי לה את השאיפות שלי בשירה, היא ידעה להנחות אותי בצורה מושלמת. היא קידמה אותי ולימדה אותי על הקול שלי. היא קשובה וחייכנית ותוך מספר שיעורים חשתי בשיפור והכל בזכותה.

הקול שלי התחזק, נבנה וקיבל עוצמה, ברק וייחודיות משלו.

למדתי לשיר בצורה מעניינת יותר ולשלב רגש בשירה.

- שיר ר.

​הגעתי למיכל בתור ילדה שאוהבת לשיר, חסרת ידע וטכניקה. היום, אני מרגישה שמעבר לאהבה למוסיקה ולשירה, למדתי גם לשלוט בקול שלי.הקול שלי התחזק, נבנה וקיבל עוצמה, ברק וייחודיות משלו.

למדתי לשיר בצורה מעניינת יותר ולשלב רגש בשירה. היום אני יכולה לשיר מגוון גדול יותר של שירים והמנעד שלי גדל.

הלמידה עם מיכל שיפרה לי את הביטחון העצמי ובזכותה התקדמתי המון.

מיכל עזרה לי כמו שאף מורה אחרת לא עזרה לי מעולם!

- עדן קוריאל סיטון, סטודנטית למוסיקה

עברתי תקופה של איבוד קול ומיכל עברה איתי תהליך מדהים ועזרה לי כמו שאף מורה אחרת לא עזרה לי מעולם! לימדה אותי שיטות ותרגילים ולימדה אותי גם להבין בעצמי מה מתאים לי אישית. מורה מדהימה שיש לה גם לב ענק וכל שיעור אצלה זה שיפור מובטח! 

 

מורה מדהימה ומקצועית, נעימה וסבלנית. ממליצה בחום!!!

- איילת שחר, מורה לריקוד ורקדנית פלמנקו

משירה אוורירית וחלשה, כיום אני שרה בקול חזק ויציב. למדתי לעמוד על במה ולהיות בטוחה בקול שלי.

- דניאל ט.

אני לומדת אצל מיכל פיתוח קול מזה 4 שנים, במהלכן  התקדמתי מאוד.

גוון הקול שלי התפתח ונהיה עמוק יותר. טכניקת השירה שלי השתפרה מאוד- משירה אוורירית וחלשה, כיום אני שרה בקול חזק ויציב, המנעד שלי גדל והתרחב ואני מצליחה לשיר בגבהים עם צליל חזק ואיכותי. מיכל לימדה אותי לקרוא תווים ועבדה איתי על זיכרון שמיעתי, לשיר בסולמות שונים, ופתחה אותי לסגנונות שונים עד שמצאתי את הסגנון שלי.

התחלתי כחסרת ביטחון וכמעט ללא כל בסיס בתחום וכעת, אני בעלת ביטחון עצמי ובסיס רחב בנושא. 

בנוסף לכל אלו, למדתי לעמוד על במה ולהיות בטוחה בקולי ולהעביר את רגשותיי בשירתי.

אני נהנית בכל שיעור שלנו ומיכל גורמת לי להאמין בעצמי, בקול שלי וביכולות שלי. היא נהדרת! מי שיזכה ללמוד אצלה רק ירוויח!

 

השיעורים היו מהנים, קידמו אותי מאוד, ונתנו לי ביטחון על הבמה. 

- ליאת ר.

למדתי אצל מיכל עומרי, היא מורה מאוד מקצועית.

השיעורים היו מהנים, קידמו אותי מאוד, ונתנו לי ביטחון על הבמה. 

אני מרגישה שהקול שלי השתפר מאז שהתחילו השיעורים שלי איתה.