הסטודיו

ההחלטה להקים את הסטודיו הביתי הגיעה לאחר שנים של לימוד פיתוח קול בבתי ספר וקונסרבטוריונים, ובמטרה לתת לתלמידים יותר. יותר יחס אישי, אווירת לימוד נינוחה וחוויית למידה איכותית בהרבה. הסטודיו האקוסטי לפיתוח קול מתאים לשיעורים פרטיים וקבוצתיים ומאפשר גם התנסות בהקלטת שירים באולפן. בכל שנה מופיעים תלמידי הסטודיו בהופעה חיה, מקליטים באולפן שיר לבחירתם ומשתתפים בסדנא מקצועית עם מרצה אורח.

מיכל עומרי

מה ההכשרה שלי?

בוגרת 3 שנות לימוד בבית ספר רימון למוסיקה בת זמנינו במגמת ביצוע והלחנת שירים.

תואר ראשון בחינוך מוסיקלי מהמדרשה למוסיקה במכללת לוינסקי.

מורה מוסמכת לפיתוח קול מטעם הארגון הבינלאומי IVA.

אמנית, זמרת יוצרת, מופיעה ופעילה בתעשיית המוסיקה הישראלית.

איפה לימדתי?

במהלך השנים לימדתי מספר רב מאוד של תלמידות ותלמידים בין היתר בקונסרבטוריונים בתל אביב, רעננה והוד השרון וכיום מלמדת בסטודיו פרטי בתל אביב.

מהו הסגנון המוסיקלי שלי?

כזמרת השתתפתי בהרכבים שונים של מוסיקה לטינית, והופעתי עם זמרים מהארץ ומחו"ל, בסגנונות הסלסה, בוסה-נובה, פופ לטיני ומוסיקה ספרדית.

כיוצרת אני מופיעה באופן קבוע עם שיריי על במות שונות. במאי 2021 השקתי מספר סינגלים לקראת הוצאת אלבום הבכורה שלי, אפשר להאזין להם בספוטיפיי, לצפות בקליפים, ולעקוב אחריי במדיה החברתית בעמוד האומן בפייסבוק ובאינסטגרם.

איך אדע ללמד דווקא אותך?

בשיעור הראשון בעזרת תרגיל קולי קצר אשמע את קולך ואוכל לאבחן אותו במדויק ולדעת איפה יותר קשה לך ולמה? מה הנטייה הקולית שמקשה עליך לשיר יותר טוב כרגע? האבחון יאפשר לי לקבוע לך תכנית עבודה ספציפית ומותאמת לקול שלך, לא משנה באיזו רמה הגעת ומאיזה ז'אנר. 

אני אוהבת ללמד פיתוח קול כי

ההתקדמות של התלמידים נותנת סיפוק אדיר. ללוות תלמיד ולראות את ההצלחה, ההתקדמות והשיפור מול העיניים זו חוויה שקשה לתאר במילים. אין כמו הרגעים הללו בהם תלמידים מגיעים לפריצת דרך בקול שלהם ומצליחים לעשות משהו שפעם לא הצליחו, זה נפלא ומביא אושר גדול!

 

לא רק פיתוח קול

פרט לפיתוח קול עסקתי גם בניצוח על מקהלות ילדים ותזמורות כלי נשיפה, וכיום לצד פיתוח קול, אני מלמדת מוסיקה ילדים בגיל הרך ומנחה סדנאות וקונצרטים לילדים במסגרת תכנית מפתח של התזמורת הפילהרמונית.

מה אני עושה כדי להיות מורה יותר טובה?

למרות הלימודים, הניסיון הרב והידע שצברתי, אני מאמינה שמורה טוב לא מפסיק ללמוד ולהתפתח בעצמו.  אני ממשיכה ללמוד פיתוח קול כזמרת ומורה אצל המורים הטובים ביותר בעולם. מוסיפה להשתתף בהשתלמויות, לחקור ולהתעמק בחומר תיאורטי בכל מה שקשור לפיתוח קול, מדע הקול, בריאות, סטייל בשירה, פדגוגיה קולית ועוד.